27-28.10.2012 Zawody Enduro o Puchar Morza Bałtyckiego | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Nowy news z cyklu Jesienne Przebudzenie… :) 

lounge

Źródło: Wademar Iracki Drogbud Cross ATV Piła 

W Malechowie k/Darłowa odbędzie się w dniach 27/28.10.2012r typowe enduro o Puchar Morza Bałtyckiego dla zawodników licencjonowanych i amatorów. Dziś są problemy ze znalezieniem takiego miejsca gdzie można organizować enduro. Nie będzie to enduro typu jazda w koło komina jak to bywa ostatnio z organizacją takich zawodów ze względu na ochronę środowiska czy twarde stanowisko pseudo ekologów. 

Tu środowisko jest bardzo przyjazne organizacji tych zawodów wręcz przejęło całą inicjatywę ich organizacji. Jak wszystko wypali z pewnością w przyszłym sezonie zorganizujemy tu Mistrzostwa Polski. Apelujemy do wszystkich miłośników tej dyscypliny by nie zawieźć lokalnych zarówno działaczy jak i władz, które bardzo zaangażowały się w organizację tych zawodów, by licznie przybyli na te zawody, by nie spalić na panewce tego miejsca. 

Enduro będzie przyjazne dla tych co oczekują trudnej i wymagającej trasy i dla takich co zaczynają lub traktują taką jazdę relaksowo. Jest to z pewnością wyzwanie dla tych co jeszcze nie startowali w takich zawodach. Zapewniamy że warto, niezła będzie zabawa.

Nie będzie to tylko jazda okrężna jak to często bywa i nic się nie dzieje. Zapewniamy że całość rozegra się na bardzo długich i wymagających próbach. Oczywiście wszystkich debiutujących w tej dyscyplinie przeszkolimy o zasadach rajdu i jak nie łapać karnych punktów. Taki regulamin jest na stronie http://www.pzm.pl/regulaminy/enduro-2012 

Będzie też na naszej stronie. www.cross-atvpila.pl 

Pętla rajdu około 22 – 25 km w tym dwie próby tj: test motocross, próba około 5 min i test enduro około 7 min. Dopuszczone będą motocykle zarówno enduro jak i motocross oraz quady bez rejestracji. Nie jest wymagane również prawo jazdy gdyż trasa przebiega drogami nie utwardzonymi. 

Szczegóły już w najbliższym czasie na stronie lub pod tel 788 391 161

Tak K woli przypomnienia to bylismy tam z ZXXem na Pucharze Baltyku w CrossCountry i dlatego juz jest termin na impreze Enduro zarezerwowany :) 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz