BEACH RACE I WIELKA ORKIESTRA 2013 – Gdynia 13.01.2013 | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Miło nam jest poinformować kibiców motocrossu, zawodników oraz Naszych czytelników o kolejnym interesującym evencie. Beach Race w Gdyni podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja. Czy w tym roku zostanie wszystko dopięte na ostatni guzik…? Wszystko przemawia, że tym razem będzie to wydarzenie wyjątkowe na którym nie może Was zabraknąć. Startować mogą wszyscy…..

BEACH RACE I WIELKA ORKIESTRA - 13 STYCZNIA GDYNIA

Głównym menadżerem zawodów Beach Race jest Mirosław Kowalski „MX Racing Team”. Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa w Urzędzie Miejskim w Gdyni dotycząca całej otoczki imprezy.

Dokładnie 13 stycznia na plaży w Gdyni odbędzie szalony, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju BEACH RACE.

– Szalony, ponieważ odbywa się w styczniu gdzie nie zawsze temperatura powietrza jest powyżej zera, 

– wyjątkowy, ponieważ jest podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

– jedyny w swoim rodzaju, ponieważ odbywa się w Gdyni, gdzie trasa budowana jest tylko na specjalne życzenie organizatora

Czy jest to wydarzenie na którym nie może Was zabraknąć …? Na pewno będzie wiele pozytywnych wibracji i dobrej adrenaliny zarówno dla kibiców jak i uczestników imprezy. Będzie świetna zabawa. Startować może każdy posiadacz motocykla crossowego. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich do Gdyni.

START ZAWODÓW O GODZINIE  12.15

Nie zabraknie zawodników z czołówki Mistrzostw Polski, czołówki Stref oraz Pucharów. Na zawodach będzie profesjonalny chronometraż z pomiarem elektronicznym oraz kostkami. W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich kibiców oraz zawodników na pozytywny weekend w Gdyni.

Uwaga!!! Gorąca prośba głównego menadżera imprezy Mirosława Kowalskiego.

Organizator prosi o potwierdzenie przybycia sms’em lub telefonicznie pod numerem 501-858-740. Drodzy uczestnicy prosimy zgłaszać się na kilka dni przed zawodami w celu uniknięcia dublowania się numerów startowych.

„Drodzy zawodnicy chcemy abyście miło wspominali tą imprezę i postaramy się aby organizacyjnie było wszystko dopięte, dlatego proszę o zgłaszanie swoich numerów startowych. Staramy się negocjować oraz obniżyć Wasze koszta do minimum w związku z tym tzw. wpisowe będzie na prawdę symboliczne i nie powinno przekroczyć 30 pln. Z góry dziękuję wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że będziecie mieli dużo zabawy oraz wszyscy będziemy zadowoleni – pozdrawiam Mirosław Kowalski”

Po  zawodach odbędzie się uroczysty obiad w salonie KTM w Gdańsku na ulicy Hallera. Zapraszamy zawodników, rodziny oraz osoby chcące wspólnie spędzić mile czas po imprezie na tą uroczystość. (koszt 15 pln – szef kuchni serwuje świetną zupę oraz danie główne)

Posiadasz crossówkę, masz szczere chęci … nie czekaj … zapraszamy na Beach Race w Gdyni 13 stycznia podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Proszę nie krępować się jestem do Waszej dyspozycji 501-858-740 – Mirek Kowalski.

Źródło:  Mxwójcik.pl & Mxkowalski

(Visited 2 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz