Ważna informacja !!!! Zgrupowanie ENDUROES 19-21.04 | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

EnduroES

Zmieniamy lokalizację zgrupowania Wieżyca 19-21 kwiecień!!!

Ksiezycowe warunki terenowe nie pozwalają przeprowadzić bezpiecznie tego zgrupowania we Wieżycy – gwałtowny roztop grubej pokrywy śniegowej spowoduje na tym terminie ogólną błotnistość.

W trosce o wasze zdrowie oraz dbając o wasz sprzęt przenosimy zgrupowanie na nowe miejsce do Sopotu na teren Adwenture Park Kolibki Gdynia ul Bernadowska 1 (granica Gdyni i Sopotu).

Pomimo że trasa będzie przygotowywana naprędce będzie tam wiele ciekawych elementów min. tor Super Enduro na którym rozegrane będą w tym roku Mistrzostwa Polski.

DonPedro na tropie budowy

Część teoretyczna odbędzie się bezpośrednio na torze Gdynia Bernadowska 1 (tirarira przy grillu).  

Okoliczna baza hotelowa:

Oś. Wypoczynkowy Sopot Kamienny Potok (ośrodek tani – trochę komuno wróć, 100 metrów od toru ale brak garaży – motocykl pod kłódke)

Pokoje gościnne Kegel-Błażusiak (kasa tego Blazusiaka wiec mozna potraktowac to jako oficjalna cegielka na rzecz Tadka) trochę drożej za to parking podziemny – do toru 2 km terenem)

Hotel Sopot hotel z tego co jest na banerach reklamowych oferuje pokoje 2 osobowe za 120 zł – do toru około 1,5 km brak garażu. (Luksus nad samym morzem w Sopocie) 

Bardzo was przepraszamy za dodatkowe kłopoty, lecz na pewno nowa miejscówka was zauroczy.

Jest też „łyżka dziegciu w tej beczce miodu” mianowicie z doświadczenia wiemy że trudno jest odzyskać zaliczki za niewykorzystane noclegi wpłacone we Wieżycy Koszałkowo , Jeśli nie uda wam się wycofać zaliczek noclegowych – nasza szkoła jako współwinna tej sytuacji przejmuje na swe barki częściową rekompensatę waszej straty. Nie podoba nam się to lecz wasze finalne zadowolenie jest dla nas ważniejsze niż nasz zysk kosztem waszego zdrowia.

Pozdrawiamy EES Krzysiek i Marcin.

Od siebie dodam ze nie wiem za co oni przepraszaja bo ta miejscowa jest taka ze bedzie rano smiganko w naprawde wymagajacych terenach ktorym nic nie brakuje plus mega tor wypocuny i wydumany w najwiekszych koszmarach UncleS o Hard Enduro.

A wszystko mozna powiedziec ze z widokiem na morze. No a wieczorkiem wypad na balety do jednej z trojmiejskich imprezowni…. :)

Klif Redlowo

W razie jak cos to dla zony Zofi/Sheili znajdzie sie zawsze jakies zajecie na shoppingu w pobliskim Kilifie. Nikt z etgo trenigu nie wyjedzie nie zadowolony no chyba ze powodem niezadowolenia bedzie to ze jest sie lzejszy o pare stowek :) 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz