Noga Jasia – Aukcja Bluzy enduro Tadka Błażusiaka T111 | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Moge sobie tylko wyobrazac jak to boli rodzicow i wiem jak to boli jak sie ma samemu problem z nogami wiec zamieszczam info i prosze o powazne rozwaznie tematu zanim zroluje sie myszka dalej…

Jas-Man The Fighter

Jaś ma 9 lat, uwielbia grać w piłkę i świetnie jeździ na nartach. Być może za kilka lat będzie śmigał motocyklem. Na razie jednak Jaś ma problem – nowotwór złośliwy kości.

W Polsce lekarze nie chcą się podjąć operacji, która pozwoli mu normalnie chodzić – proponują amputację. Rodzice walczą, by do niej nie doszło. J

Jas-Man The Fighter

Jaś jest wesołym i wrażliwym chłopcem. Opowiada kawały, uwielbia czytać komiksy i interesuje się kosmosem. Potrafi wymienić z nazwy chyba wszystkie dinozaury, o jakich istnieniu wiadomo. W marcu po powrocie z ferii zimowych rodzice poszli z Jasiem do lekarza – skarżył się na ból nogi. Szybko okazało się, że nie jest to niewinna kontuzja. Lekarze stwierdzili nowotwór złośliwy kości.

Jas-Man The Fighter

Z dnia na dzień życie Jasia i całej rodziny zamieniło się w wyścig z czasem i możliwościami finansowymi. Bardzo szybko rozpoczęło się leczenie i na szczęście rokowania Jasia wyglądają optymistycznie. Choroba została złapana we wczesnym stadium, więc Jaś ma ogromne szanse na całkowity powrót do zdrowia. Jaś bardzo dzielnie walczy ze skutkami chemioterapii i codziennie udowadnia, że jest silniejszy i mądrzejszy, niż wszyscy się spodziewają. 

Jas-Man The Fighter

Jest jednak coś, z czym Rodzina nie da sobie sama rady. Jest to zebranie środków na operację i leczenie, które zapewni Jasiowi zdrowe życie, na jakie zasługuje. Przed Jasiem długie miesiące chemioterapii oraz skomplikowana operacja oszczędzająca nogę, na której Jaś jeszcze parę tygodni świetnie bronił bramki i wywijał na nartach. Rodzicom udało się znaleźć klinikę w Niemczech, która specjalizuje się w tego typu operacjach i zgodziła się jej podjąć. Operacja ma się odbyć się na przełomie czerwca i lipca. Jej koszt to 63 500 euro. Zaraz po niej Jaś powinien dostać lek zapobiegający nawrotom choroby, który kosztuje ponad 100 tysięcy dolarów. Do dziś udało się zebrać połowę kwoty na operację. …

Jas-Man The Fighter

I DLATEGO – AUKCJA KOSZULKI TADKA BŁAŻUSIAKA Z JEGO AUTOGRAFEM Historia straszna i niestety prawdziwa. Ujęło mnie pozytywne podejście do życia małego Jasia. Spróbujmy razem podreperować budżet na tę operację. W tym celu prowadzona jest ta aukcja. Aukcja, która dla wielu motocyklistów wydaje mi się być atrakcyjną. Przedmiotem aukcji jest bluza enduro. Ale nie jest to bynajmniej zwykła bluza enduro. Tylko bluza samego MISTRZA TADKA BŁAŻUSIAKA W KTÓREJ JEŹDZIŁ W POPRZEDNIM SEZONIE. Dodatkowo na bluzie, na plecach Tadek złożył swój autograf. Zachęcam do udziału w aukcji. Cały dochód z aukcji jest przeznaczony na operację i leczenie Jasia i zostanie przekazany na jego subkonto prowadzone przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Cel musi zostac osiagniety!!!

Pozdrawiam

Ola

9-letni Jaś walczy z nowotworem złośliwym kości – osteosarcoma. Na szczęście chorobę udało nam się wykryć we wczesnym stadium, więc długa droga przed nami, ale wierzymy, że wszystko będzie dobrze! Przed nami kluczowa operacja w Magdeburgu, której celem jest uratowanie nóżki, zaatakowanej guzem w dość trudnym miejscu do rekonstrukcji – w stawie skokowym, tuż nad chrząstką wzrostu.

Mam gorącą prośbą o pomoc finansową, która pozwoli nam uratować nóżkę (na której jeszcze dwa miesiące temu dzielnie wywijał na nartach i strzelał bramki) oraz zakupić lek Mepact zapobiegający nawrotom.

Na wycenę operacji czekamy, kuracja Mepactem kosztuje 190 tyś USD. Każda Wasza pomoc, nawet najskromniejsza, przybliży nas do celu. Włączcie się proszę jak możecie i pomóżcie Jasiowi!

Oto numer konta, na który można wpłacać pieniądze:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

koniecznie z dopiskiem: 21076 Jan Niziński, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

1% podatku

1. W rubryce H wpisujecie KRS: 0000037904

2. w rubryce „Informacje uzupełniające – cel 1%” wpisujecie: 21076 Jan Niziński

3. w rubryce wyrażam zgodę, zaznaczacie X

Here you can donate from other countries:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

SWIFT (BIC):

BPHKPLPK PL 48 10600076 0000321000196523 (USD)

PL 11 10600076 0000321000196510 (euro)

necessarily with a note: 21076 Jan Niziński, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Thank you!

Marta Jaskulska: 502 37 27 07 Paweł Niziński: 601 20 34 29

Jas-Man is watching you!!

To chyba nie chodzi o bluze T111!!!

Zastanowmy sie nad tym WHAT IF to bede ja i ile to jest dla mnie znaczy a ile dla kogos kto tego tak naprawde potrzebuje…? 

(Visited 132 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz