Super Enduro na Enduro Arenie – Łódz 15.12.2013 | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Mistrzostwa Świata Super Enduro – Atlas Arena – 15.12.2013r.

Super Enduro Enduro Arena

MADEinENDURO pojawi sie tam w roli MediaExpert :) a Dluga Lufa Swena pokaże co potrafi…

Informacja z Atlas Arena  

Łódzka eliminacja będzie trzecią w kolejności po Liverpoolu i Tampere. Impreza z racji dużej liczby zgłoszeń rozpocznie się biegiem ostatniej szansy. Po raz pierwszy o mistrzostwo będą rywalizowały kobiety, w tym Laia Sanz. Nie zabraknie rywalizacji kibiców w konkursach, czyli bieg w kasku – zapisy na stronie Enduro Arena com. Jedną z dodatkowych atrakcji będzie wyścig motocykli historycznych produkcji polskiej mających minimum 30 lat, poza tym wyścig kosiarek z doborowa obsadą. Zapraszamy na największe i jedyne takie światowe zawody w Polsce!

To już trzecia edycja Mistrzostwa Świata FIM w SUPERENDURO, organizowana przez ŁKM. Tak jak w poprzednich latach impreza odbędzie się na terenie Atlas Areny.

W ramach światowej rywalizacji w rundzie SuperEnduro w Atlas Arenie udział wezmą najbardziej utytułowani zawodnicy ze świata, w tym wielokrotny i aktualny mistrz świata Tadeusz Błażusiak z Nowego Targu (obecnie w Andora). Obok mistrza pojawią się takie nazwiska jak Jonny Walker, David Knight, Danny Mccanney. Będzie sporo nowych zawodników, między innymi z Francji Mathias Bellino, ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Kyle Redmond, zawodnicy z Włoch, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Niemiec.

(Visited 28 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz