Enduro Schools czyli co, kto, gdzie i kiedy ? | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Dzisiaj po bardzo krótkim namyśle i nie wiedzieć czemu doszliśmy do wniosku że skoro MADEinENDURO.com ma być bazą wiedzy niezbędnej lub minimum potrzebnej żeby  sobie pośmigać enduro to nie powinno zabraknąć miejsca gdzie będą wymienione wszystkie szkoły enduro, trial i super enduro działające na terenie Polski.

Nie mamy tutaj na myśli Panów prze Instruktorów dziadków lamerów gdzie czasy się zmieniają a oni ciągle szkolą i co pod szyldem szkoły enduro prowadzą szkolenia w robieniu ósemki na Simsonie Enduro albo na MZ Trophy. Chodzi nam tylko o prawdziwe miejsca gdzie za parę dineros można się porządnie upodlić podnosząc swoją technikę i bezpieczeństwo jazdy w terenie i gdzie nikt nie mówił że będzie łatwo :)

Było by nam bardzo miło gdybyśmy nawiązali szybką współprace przez kontakt drogą mailową w celu uzupełnienia oraz skorygowania bazy danych.

Jest też opcja na stworzenia mapy z koordynatami legalnych tras enduro oraz istniejących torów do super enduro z ich opisem, opiniami itd…

Dobra koniec tego bla bla bla zapraszamy na zakładkę ENDURO SCHOOL’s

Ps1. Tory do MX się nie liczą ponieważ strony www z danymi są dostępne niemal wszędzie :P

Ps2. Wyjątkiem jest MX Kowalski która to szkoła uczy dzieci jak śmigać na moto i jest tylko kwestią czasu kiedy one zrozumieją że MX to nie to i trzeba przejść na Ciemną Stronę Enduro Mocy :P

(Visited 296 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz