Blake Gutzeit powalczy o koronę KOTH2015 | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Blake Gutzeit, będzie na pewno jedynym z tych facetów których będziemy śledzić na King of the Hill 2015.

Przedstawiamy krótki wywiad z Blakiem o tym, jak przygotowuje się do KOTH oraz o jego planach na sezon 2015.

Młody pistolet:) (young GUN) z Afryki Południowej jest bardziej niż gotowy, aby uzyskać koronę KOTH.

Blake Gutzeit - Hell's Gate Paddok

On jest jednym z tych zawodników, walczyli o wynik w najtrudniejszych zawodach Hard Enduro, takich jak Erzberg, Roof of Africa, Red Bull Romaniacs lub Sea to Sky. Kluczem do jego sukcesu jest dobry bilans sprawności na motocyklu i poza nim oraz mix wielu technik takich jak techniczny trial i szybki MX.

„Słyszałem wiele dobrych rzeczy o King of the Hill oraz to jest bardzo dobre przygotowanie do Romaniacsa, więc pomyślałem, że równie dobrze by było spróbować”. Cóż, oczywiście spodziewam się dobrego wyniku, ale ważniejsze jest, aby nauczyć się czegoś, ponieważ wiem, że na KOTH może nauczyć się wiele o hard enduro!”

Blake Gutzeit - King of the Hill Hard Enduro

Blake zapytany o najlepszą strategie wyścigu powiedział nam, że kluczem do sukcesu jest konsekwentność.

„Muszę tylko przez wszystkie 3 dni być konsekwentny i nie przemęczać się na pierwszym lub drugim dniu. Podoba mi się to, że mogę być ciągle sprawny i silny, aby walczyć w ostatnim dniu wyścigu.”

Południowo Afrykanin ma napięty harmonogram na 2015 Erzberg, Romaniacs, 11 MegaWatt, Sea to Sky, Roof of Africa i wiele innych imprez.

„Będę się ścigał we wszystkich najważniejszych imprezach Hard Enduro z osobistą pomocą Adama Kubarski i wsparciem ze strony Husqvarny i Foxa. Myśle, że rok 2014 był dla mnie dobrym rokiem. Zrealizowałem wszystkie swoje cele z wyjątkiem Roof of Affrica, gdzie razem z Lettim zgubiliśmy się na piątkowej trasie i spędziłem wyczerpujące 13 godzin na motocyklu. Erzberg ukończyłem jako 16ty , Romaniacs 9ty, Sea to Sky 8 i myślę, że Roof of Africa jako 12 lub coś koło tego.”

Blake Gutzeit - Hell's Gate 2015

Marzec 27-29, King of the Hill 2015 zacznie z nowym formatem wyścigu, unikalnym na skale światową. W dniu 27 marca w mieście Arad będzie prolog, specjalnie ręcznie wykonana trasa z wieloma spektakularnymi przeszkodami. Dzień 2, HECA przygotowała dla Was długą na 80 km długą trasę ze wszystkimi najważniejszymi przeszkodami z dwóch pierwszych edycji KOTH. W ostatnim dniu przygotowany jest dla klasy HOBBY 2-godzinnym wyścig i dla Pro 3 godziny na zamkniętej trasie w lesie składającej się tylko z ekstremalnych sekcji.

Zarejestrowali się już także tacy enduro czarodzieje jak  Wade Young, Lars Enockl, Kornel Nemeth, David Cyprian i Agnieszka Smolińska znana też jako AGA AGA :)

Zarejestru się już teraz  www.heca.ro/registrations

(Visited 353 times, 1 visits today)

1 komentarz

Napisz komentarz