Mario Roman ostrzy miecz na King of the Hill | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Mario Roman jest jednym z tych młodych pistoletów których będzie można śledzić w tym roku. Wchodzi szybko i silnie w świat ekstremalnego enduro bez strachu o rywalizowanie z najlepszymi zawodnikami w tym sporcie.Mario Roman Hell's Gate 2015

Zaczynał tak jak każdy rider powinien zaczynać: Trial w wieku 6 lat i ściganie w Hiszpańskich Mistrzostwach Trialowych. W wieku 18 lat postanowił spróbować Enduro.

„Byłem naprawdę szybki, więc przez rok ścigałem się w Mistrzostwach Hiszpanii, a potem przez następne 5 lat w Mistrzostwa Świata Enduro gdzie skończyłem jako mistrz Świata w klasie 125cm3 w moim pierwszym roku, potem byłem drugi w klasie Juniorów i potem po bardzo poważnej kontuzji musiałem zejść z motocykla na 2 lata.”

Mario Roman King of the Hill 2015

Po dwóch długich latach rehabilitacji, Mario nie znalazł żadnego wsparcia, aby powrócić do WEC, ale uważamy, że znalazł coś bardziej interesującego: Ekstremalne Enduro Imprezy i świetny zespół, Zona Paddok i mnóstwo wsparcia od KTM Hiszpania.

Więc z prędkością jak w Mistrzostwach Świata Enduro i 12stoma latami na trialu mamy kompletnego kierowcę do startów w zawodach Hard Enduro.

„Myślę, że jest to idealne połączenie dla Hard Enduro, ale nie możemy zapomnieć, by dodać technikę i wiele doświadczenia. Tutaj przychodzi mój zespół. Mają kilka lat doświadczenia w ekstremalnych wyścigach, co jest dla mnie dobre. Włożyli wiele wysiłku w to, co robią. Cieszę się, że mam możliwość z nimi pracować. „

KTM Zona Paddok Mario Roman

Będzie można spotkać Mario w Arad w Rumuni 27 marca 2015, w samym centrum miasta, gdzie będzie prolog King Of The Hill. 28go będzie można śledzić zawodników w lesie na wyczerpującym 80 km długim torze. Trzeci i ostatni dzień King of the Hill będzie blisko Ghioroc gdzie zawodnicy będą musieli przetrwać 3 godziny ekstremalny wyścig na zamkniętym kółku leśnej trasy.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na www.heca.ro, czyli oficjalnej stronie wyścigu.

(Visited 256 times, 1 visits today)

Brak komentarzy

Napisz komentarz