Z ostatniej chwili – KING OF THE HILL HARD ENDURO | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Wyścig wraca do korzeni i Hard Enduro Klub Arad ciężko pracuje, aby przygotować dla Ciebie najbardziej przyjemny prolog w historii prologów!

NOWA LOKALIZACJA PROLOGU

Z pomocą pochodzącą od Fair Metall Holger Dettmanna, projektanta toru dla Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro GP Niemiec i organizatora Vellahn International Endurocross będziesz miał wymarzoną trase gotowe w piątek rano, w pobliżu jeziora Ghioroc.

KOTH Prologue

„Niestety nie mamy wsparcia finansowego, jakie obiecano nam by zorganizować pokaz w środku miasta, ale zapewniamy cię, że w Ghioroc będziesz mieć ciężki, zabawny i przejezdny Prolog!” – HECA Team.

ŚLADY GPS i PUNKT MEDIALNE DLA WIDZÓW

Dobra impreza bez widzów obejść się nie może a specjalnie w imprezie typu Hard Enduro. Więc dla przyjaciół, rodziny, załóg wsparcia zrobiliśmy na dzień 1 listę z najważniejszymi punktów POI KOTH2015 – ŚCIĄGNIJ TUTAJ

Możesz pobrać także plik GPX, który zaprowadzi cię prosto w środek akcji. Możesz korzystać z plików GPX w telefonie – ViewRanger, dostępne dla systemu Android i iOS.

KOTH 2015 map

Drugiego dnia kóko ma długośc 13 km leśnej trasy i tam też możesz być blisko zawodników w niemal wszystkich kluczowych punktach toru, wystarczy trochę ruszyć się z kanapy :P

AGA AGA zapraszamy do nas na szkolenie z realnego użycia odbiornika GPS…

(Visited 302 times, 1 visits today)

2 komentarze

Napisz komentarz