Sherco 300 4T czyli Pierwsze koty za płoty. | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Online i no profit test motocykla Sherco 300 4T, czyli Pierwsze koty za płoty.

Piszemy tutaj o osobistych przeżyciach szarego kominowego zjadacza chleba, a nie PRO riderów jak Jarvis itp, który sie za dużo nie przewraca :)

Pierwsza jazda moim pierwszym w życiu nowym czytaj salonowym motocyklem. Pierwsza na nim gleba i pierwsza strata – połamana owiewka chłodnicy :(

Naprawa nie była zbyt skomplikowana, ale zawsze to już sznita na nowym moto… :( Wystarczy kawałek blaszki i parę nitów odpowiednio zamocowanych i owiewka wygląda jak nowa :)

osłona (4) osłona (3)

Zostało przeprowadzone Lesson lerned i after action review i w ostatni wtorek dojechała zamówiona osłona chłodnicy co, mamy nadzieję, spowoduje znaczne usztywnienie układu chłodnica-owiewka-bak. :)

osłona (2) osłona (1)

Konkluzja, jaka się nam nasuwa to to, że dążenie Sherco do produkcji motocykli o ulotno-lekkich kształtach zbiera swoje żniwo.

Motocykl jest super poręczny i tu nie ma dwóch zdań, ale jest to małe, ale…

Owiewka w takim np. klasyku: Yamaha WR 250F wygląda i jest o wiele solidniejsza, dlatego przeżywa pierwsze i n-te gleby bez otwartych złamań.

osłona (5)

Oczywiście najlepszym testem byłoby zrobić test porównujący wytrzymałość plastyków wszystkich producentów, zachowując tą samą niską temperaturę i z odpowiednią ilością powtórzeń co byłoby doświadczeniem idealnie profesjonalnym.

Odnośnie osłon chłodnicy to polecamy sprawdzone w bardzo ciężkich bojach osłony produkowane przez Bullerproofdesigns. Wycinane z bloku aluminium w technice CNC są super lekkie i super wytrzymałe a przy okazji robią swoją robotę…

Więcej na ten temat dozbrajania motocykla Enduro można znaleźć w zakładce MOD’s.

A teraz troche przemyśleń…

Zgodnie z tym co mówi uncle Swen i jego mądra książka How To Win Friends and Influence People, to skoro wypunktowaliśmy jakiś słaby punkt Swenowego Sherco to teraz będziemy musieli znalęźć nastpenych 7 mocnych żeby wyjść na prostą :)

jak zdobyc przyjaciol

(Visited 1 153 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz