Radiator Guard by Bullet Proof | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym jaką osłonę chłodnic założyć to bez dwóch i bez jednego nawet zdania polecamy Bullet Proof

BulletProofDesigns-logoOstatnio zaobserwowałem że nawet Uncle Spira ten z jeden ze znanych szkół enduro ma takie w swoim Sherco założone :) Ale i nie tylko on, bo sama czołówka zawodników w swoich KATach nie ma oczywiście ciężkiego badziewia z Katalogu Power Parts tylko jak już to własnie ten produkt. Cena jest inna ale jakość też jest inna, Przy czym w tym wypadku jakość przewyższa cenę.

Jest to idealnie zaprojektowany kawałek aluminium lotniczego obrobionego w technice CNC. Dzięki temu jest lekkie i super mocne. Chroni chłodnice przed uderzeniami z przodu i z boku, czyli w zestawie dostajemy komplet a nie tak jak Power Parts tylko ochronę przed upadkami motocykla na bok.

bullet proof ktm

Zamówienie to prosta sprawa. Wystarczy napisać do producenta w US&A, przelać kasę na kilka możliwych sposobów i już po ok 10 dniach paczka z osłoną jest na chacie. Można bez problemu się dogadać i paczka przychodzi w cenie zakupu plus koszt przesyłki ale bez dodatkowych wspomagaczy narzuconych w celu ochrony polskiego producenta który swoją drogą nie oferuje nic podobnego :P Wiadomo o czym tu mowa :)

Wszystko przychodzi w zestawie montażowym i instrukcją z cyklu plug and play.

Producent oferuje różne osłony, nie tylko na chłodnie ale i na tarcze hamulcowe itd… Wszystko pasuje, działa i ochrania :)

Za kilka dni EXC 450 Banderasa tego od butów J.I. Joe będzie w końcu dostanie zastrzyk ludzkości.

Swoją drogą to na paczkę z sąsiedniego województwa z resztą części to jeszcze spokojnie sobie czekamy :P

Więcej o modyfikacjach można znaleźć pod zakładką MOD’s.

(Visited 211 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz