TRIP: ENDURO + NAV + BUSHCRAFT | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Trasa enduro ok 300km, 1,5 dnia, plan cyklu KISS, trening nawigacyjny + radzenie sobie bez mamy i ciepłej kołderki :P  15 Maja zapraszamy do wspólnej zabawy… :) 

Plan jest prosty do bólu. Chodzi o to żeby bez napinki spędzić sobie czas na łonie natury, na motocyklu a przy okazji ucząc się czegoś nowego a minimum przetrenować stare umiejętności nawigacyjno bushcraftowe :)…

Wyjazd z Gdyni 15 maj piątek koło południa i powrót 16 maj sobota po południu.

Spanie i jedzenie pod chmurką…  Trasa na spokojnie od punktu do punktu jak kto pojedzie i gdzie dojedzie :) Ważne żeby odnaleźć punkt a trasę dobrać tak żeby było i fajnie i legalnie.

Jeśli ktoś by chciał dołączyć to będziemy mieli wyznaczone punktu do wgrania na GPS. Będzie można nauczyć się praktycznego nawigowania z urządzeniem GPS, kompasem oraz mapą.

Dodatkowo na biwaku pokażemy praktycznie jak zadbać o siebie przy użyciu tylko tego co jest survivalowym regulaminowym wyposażeniem na RedbullRomanics. Jak sobie poradzić na spokojnie, bez paniki itp…

Trasa z Gdyni do Białego Boru. To tam gdzie jest ta wypasiona hałda wysokie C Hill Climb piachu :)

Jeśli ktoś ma ochotę na pore na przygode to zapraszam na PRIVA.

A i żeby było jasne nie ma tutaj mowy o kasie… wszystko jest organizowane w wersji non profit… co nie oznacza że wyjazd i zajęcia będą bez wartościowe :) Kto już z nami był to wie o czym mowa :)

(Visited 212 times, 1 visits today)

Brak komentarzy

Napisz komentarz