PAKA z KTMsklep.pl – project revitalizacja :) | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Niby nic ale trzeba było to w końcu to zrobić. KTMsklep.pl przyszedł z pomocą :)

paka z ktmsklep (2)

Aku istniało jako dodatkowa masa wysoko położona i nic po za tym nie robiło.  Więc nowe aku musiało zostać zapodane… Instrukcja i worningi w każdym języku świata… Dobrze że znam trochę africans :)

ZXX jak zrobił osłony chłodnic to tak pancerne że żeby wszystko się pomieściło to musiał całe plastiki w środku okroić. Z nową zamontowana osłoną która jest majstersztykiem CNC to niestety musiały zostać podmienione na nowe.

Przebrała się także miarka opierania moto o drzewo tam gdzie on jest a gdzie go nie ma to już sami wiecie. Zainwestowaliśmy w końcu w najdroższy kawałek „bezużytecznego”metalu w KTM czyli w podnóżek :)

ktm_sklep_w

Ze względu na to że nie dostaliśmy narzędzi do KAT przy zakupie to idąc za ideą KISS. Nabyliśmy drogą kupna zestaw narzędzi KTM do EXC 450 oczywiście z najważniejszą częścią zestawu czyli otwieraczem do butelek :)

Że mały serwis był robiony przez MIE GARAGE to wszystko zostało poskręcane na oryginalnych śrubach a nie jakiś z zestawu co mi tam wpadnie akurat w rękę. Jak być pro to do ostatniej śrubki… Dlaczego? bo może nagle się okazać że zamiast wozić zestaw narzędzi KISS to trzeba mieć pól warsztatu ze sobą bo zawsze coś bezie nie pasowało jak będzie to najbardziej potrzebne.

paka z ktmsklep (3)

A na koniec żeby dopełnić proces rewitalizacji zamontowaliśmy odświeżacz śmierdziel powietrza o zapachu pomarańczy :)

(Visited 163 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz