KTM 640 Adventure… Dream come true | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

I stało się to co miało się stać :) nabyłem drogą zwariowanego kupna KTM 640 Adventure… :) yesss

Ale jaka historia nabycia, to to aż trzeba opisać. Od operacji kolana nie posiadałem motocykla z przyczyn rehabilitacyjno zimno kubłowo zapędowych. Nie ma opcji, jak bym dostał w ręce lekkie moto to nic mnie nie powsztrzyma żeby w którymś momęcie nie skręcić w strone hard… Tak to już jest bo natury nie oszukasz.

moto zycia nie oszukasz

Więc skoro odgórnie nie moge robić tego co tygryski lubią najbardziej to chociaż obliże resztki miodu z dzbanka czująć te przyjene wibracje między udami :P

Zresztą tak to sie wszystko zaczęło pare lat temu… DRZ400 na spokojnie i bez szału… :) DRZ400 choć i tak zawsze myślałem o tym jednym… :)

Tak poznałem MACa z MOTOSYBERIA.com co dwa razy ukończył RBR w 2010 i w 2011 r a od MACa to już poszło z górki… :)

DRZ400 straciła duży bak i inne pierdoły potem przyszedł czas na EXC400 przez MACa zresztą no i w końcu EXC250t2 itd… Co mi to dało? ano że na spokojnie schodziłem do coraz lepszych motocykli do nauki jazdy. Opanowałęm techniki których na dużym motocyklu sie nie załapie… bla bla bla

No ale wracam na ziemie i to było tak. Od dawna przeglądałem aukcje tu i tam w poszukiwniu tego moto. Moto które było tym jedynym które zawsze bym podał jako numer 1 bo ma sexy ksztalt i bo ma sexy kształt :P

Nawet dałem ogłoszenia tu i tam że może coś się znajdzie… Ale bez przekonania bo wilk zły czuwa :)

No i tak miną rok może dwa… Aż w końcu zrezygnowany będąc middle of nowhere a dokładnie w Częstochowie powiedzmy że z nudów w очки защитные wpisałem KTM 640 Adventure ale tym razem bez LC4 i w zdjęciach pojawił się okaz. Kliknąłem dalej a tu aukcja allegro i to na dodatek aktualna świerzynka.

A jak o nim pisali? o:

Sprzedam KTM 640 Adventure rok prod 2006, model 2007, pierwsza rejestracja w kraju 2010, sprowadzony z Niemiec z przebiegiem 11000km, obecny przebieg to zaledwie 19000 km. motocykl jest w stanie idealnym.

Jest to ostatni wypust tego kultowego motocykla a ten egzemplarz jest dodatkowo w idealnym stanie!!!

Jeśli szukasz takiego modelu, nie będziesz zawiedziony. Motocykl zadbany i serwisowany na bieżąco.

Fuksake mówie i dzwonie :P

Paliptacja serca i exscytacja do czerowności szybki deal tak zwariowany że sam w niego nie wierze. Ze względu na to że na najbliższe 2-3 tyg miałem heading more to south padło szybkie że nie będe go oglądał i wydziwiał, cena so and so, prosze podać numer konta i wysłać moto na adres Swena.

Zakup był chyba coś na kształt tych z Discovery Channel Gas Monkey Garage kiedy właściciel jest po jednym piwie :)

Chwile potem odpowiednia ilość polskich Benjaminów Franklinów wyparowała z mojego konta w bezkresna internetową nicość…:)

Co było potem… Troche nie pewności i troche nerwówki na Słowacji.  Kamień z serca spadł mi chyba tydzień później na Węgrzech jak Swen zameldował że moto jest w jego garażu i ma kilka drobnych rysek ale reszta jest jak nowa.

ktm 640 adventure swen

Tak więc zostałem szczęśliwym albo i nie posiadaczem KTM 640 Adventure Yesssss…

Minęły 2 tyg bujania się tu i tam a ja mogłem tylko smażyć zdjęcia i dostawać info od Swena typu biegi nie wchodzą, zatrzymała mnie policja itp… eee kolega podsycany przez Zxxa, szkoda gadać było cięzko :)

Aż wkońcu nastał ten czas. Zaraz (zaraz to znaczy zaraz) po przyjeździe na chate z 3700km Enduro Bush Taxi tripu wsiadłem spowrotem w Enduro Bush Taxi i w końcu ruszyłem po swoje moto – bosko…yessss

enduro bush taxy ktm adventure

CDN… :)

(Visited 381 times, 1 visits today)
Categories

1 komentarz

Napisz komentarz