Linka Enduro z Castorama Pro Shop | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Jest przerwa wakacyjna i nie ma kiedy usiąść do kompa no i nie chcemy popeliny cisnąć więc jest cisza… Dziś na szybko jeden z wynalazków prostych jak drut ale czasami bardzo potrzebnych. Jak zrobić linkę do wyciągania moto z opresji.

Najlepiej udać się do Enduro Pro Castorama Shop do działu z metalowymi gratami. Tam wszystko jest w jednym miejscu gotowe do nabycia drogą kupna.

Potrzebny jest jeden karabinek i ok 6-8m linki tak z 5mm grubej. Nie oszczędzać na lince żeby potem się nie zdziwić jak pęknie w najmniej oczekiwanym momencie.

Cena kompletu to ok 20pln więc Castorama Enduro Shop rządzi… :)

linka bike towing (1)

Jak już wszystko mamy to wiążemy na końcu linki karabinek i niby gotowe. Udoskonaleniem systemu jest to że co ok 1,5m można zawiązać duży supeł po to żeby było za co trzymać jak się pracuje zespołowo. Dużo to daje i nic nie kosztuje oraz w niczym nie przeszkadza.

Jak moto nam zsunie się ze szlaku albo trzeba je zespołowo wciągnąć pod górę to wystarczy zaczepić karabinek o TOW STRAP i zestaw gotowy.
linka bike towing (2)W razie W zawsze z linki można pozbyć się tych pętli i dzięki temu mieć przy sobie linkę gotową np do tego żeby zbudować zadaszenie albo rozwiesić emergency pranie :P

(Visited 402 times, 1 visits today)
Categories

2 komentarze

Napisz komentarz