Regiment13 Challenge 2015 – zostało 30 dni | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Piąta odycja Regiment13 Challenge 2015 będzie miała miejsce od 27 do 29 sierpnia.

Plan wyścigu jest następujący:

Czwartek 27 Sierpnia 2015 – Dzień 1 ~15km Prolog

Piątek 28 Sierpnia 2015 – Dzień 2 ~90km hard-enduro

Sobota 29 Sierpnia 2015 – Dzień 3 ~80km hard-enduro

R13_2015_1_30days_left

Rywalizacja odbywać sie będzie w dwóch kategoriach trudności:

Kategoria A EXPERT – dla doświadczonych, przygotowanych fizycznie I mentalnie zawodników z doskonałe opanowanymi technikami  hard-enduro i wysokim progiem bólu :)

Kategoria B Hobby – poziom średnio zaawany jazdy hard-enduro. Powinieneś mieć przyzwoicie opanowane niektóre umiejętności technicznej jazdy hard enduro oraz być w dobrej formie fizycznej i psychicznej w celu ukończenia ok 90 km wyczerpującego dnia jazdy.

Trasa będzie startować na wysokości 600m z R13’s Obozu Bazowego Poiana Marului, CS, Romania, potem prowadzi w góre na 2000m i z powrotem w dół robiąc ją bardzo techniczną i dającą dużą satysfakcje z jazdy.

R13_2015_3

Zostało 30 dni do startu i 20 dni do zakończenia rejestracji do zawodów.

W tym roku będziemy używać SportIdent’s unikalny system pomiaru czasu. Ten sprzęt pozwoli na szbkie śledzenie i ocene wyścigu. Kiedy zawodnik osiągnie linie mety, całkowity czas przejazdu oraz czasy na poszczególnych check pointach automatycznie zostana przetransferowane do centralnego oprogramowania zliczeniowego co daje korzyści tworzec prawdziwe i szybko dostępne wyniki.

Wszyscy zawodnicy będą poproszeni o pozostawienie depozytu pieniężnego w wysokości 50€ na wypadek zniszczenia lub utraty transpondera. Depozyt zastanie zwrócony na koniec wyscigu kiedy transponder zostanie oddany organizatorom zawodów.

W tym roku mamy dostępnego na miejscu w pełni zaopatrzonego w zapasowe częsci topowych marek motocykli enduro, akcesoria, ciuchy itd… – ktmexc.ro.  Oznacza to że już się nie musisz martwić o tą część przygotowań do wyścigu tylko skupić sie na samej jeździe.

Jesteśmy bardzo zadowoleni że możemy ogłosić naszą officjlaną współprace z marką MITAS producenta opon. Każdy z zawodników dostanie 5€ voucher który będzie mógł być wykorzystany na stoisku MITASa w celu nabycia opon lub innych powiązanych produktów. Podczas zawodów specjlany service team będzie dostępny na miejscu w celu pomocy przy zmienie opon i moussów.

Wszystko co musicie zrobić to tylko się ścigać :)

Przygotuj siebie samego oraz motocykl  i dołącz do Regimenu!!!

www.regiment13.ro

(Visited 175 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz