Michał Jaskmanicki objęty patronatem medialnym MIE | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Jakiś czas temu, podczas rozmowy z ZXX-em dowiedziałem się, że jest gość, który w ciągu jednego roku zrobił numer w stylu „od zera do bohatera” :) Mowa tu o zawodniku Michale Jaskmanickim.

Przyglądaliśmy się jego pracy i wynikom oraz mieliśmy okazję spotkać się z nim na Redbull 111 Megawatt i pogadać sobie o dupie Maryny :).

Minęło trochę czasu i przy okazji czegoś tam znów odwiedziliśmy Fan Page na FB Michała i co się okazało? Michał ma aż 88 followersów na swoim zawodniczym profilu.

Zastanawiające to jest i niezbadane są wyroki internetu, ale Zdobywca Pucharu Polski 2015 w Super Enduro powinien mieć chyba trochę więcej osób zainteresowanych jego pracą.

W końcu są to już konkretne wyniki i nie jest to już jazda w stylu Chimney Enduro :P.

A więc na przekór internetowi doszliśmy we trójkę, gremialnie do wniosku, że od dzisiaj, na sezon 2016. madeinenduro.com obejmie patronem medialnym Michała!!!

Michal Jasnkmanicki Super Enduro

Aktualnie z chłopakami pracujemy nad tym, w jaki sposób możemy pomóc temu młodemu i jakże ambitnemu zawodnikowi w celu zrealizowania swoich celów.

Full Throttle and FlatOut Michał w 2016!!!!

(Visited 198 times, 1 visits today)
TOOL PACK Michał Baumgart: U mnie wygląda to tak: plecak rowerowy z Decathlonu, camelbak 2l, 10 m linki, kilka rodzajów trytytek, Power Tape, taśma izolacyjna, dźwignia zmiany biegów, klamka sprzęgła i hamulca, klucz płasko oczkowy 10, śrubokręt, multitool, klucz nastawny, imbusy, kilka opasek stalowych i śrubek, telefon w wodoszczelnym pokrowcu. Oraz niewidoczne na zdjęciu chusteczki higieniczne i kilka drobniaków.

Brak komentarzy

Napisz komentarz