Ja WSPIERAM TO a TY? | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Taka akcja żeby dać piątka… To tak naprawde nie wiele waży w portfelu a może wiele zmienić w życiu zawodniczym Michała. I pamiętajcie że zawsze ważny jest cel a nie droga :P

Dzięki Waszemu zaufaniu i pomocy, chciałbym godnie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Super Enduro które rozpoczną się już 5 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi – do której serdecznie Was wszystkich zapraszam !!!

Start w zawodach tej rangi jest dla mnie dużym wyróżnieniem oraz niesamowitą motywacją do pracy. Również przyczynia się do rozwoju mojej kariery – ponieważ ścigając się zawodowcami mam szansę uczyć się od najlepszych oraz zaprezentować sponsorom.

Poprzez finansowe wsparcie mojej osoby, przykładacie dłoń do klamki na drzwiach, które otwierają przede mną profesjonalną karierę sportową.

MADEinENDURO.com WSPIERA TO a TY?

(Visited 160 times, 1 visits today)
enduro surv nav
Tool Pack KIT by Arturro aka Dzwoneczek: Gażety na każdą wycieczkę w teren: Multi Tool Lethermana Camelbag Klamki sprzęgło/hamulec Trytki Zestaw narzędzi (klucz 14 do odkręcenia komory pływakowej w razie zalania, klucz 10, nasadki 8,10, torx, imbus, śrubokręt płaski i kżyrzak. Spinki do łańcuch Klucz do kół/świecy Zapasowa świeca zapakowana w wodoszczelny worek Więcej trytek :) Zapasowe śrubki Taśma izolacyjna Telefon (w trybie oszczędzania energii) Kasa + dokumenty Na wyjazdy do Rumuni lub inne odległe miejsca dokładam: GPS Zapasowe baterie Pancertaśmę Czasem kawałek płaskiej taśmy nylonowej o długości ok 3 m Szybko schnący „metal w płynie” Kurtkę deszczówkę Wszystko tak pakuję aby najcięższe rzeczy zaległy na dnie plecaka. TIP: Klamki + klucz do świec/kół bardzo często wożę przytroczone w airbox-ie...

Brak komentarzy

Napisz komentarz