Enduro Adventure i Namiot vs BIVI / BASHA | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Ze względu na to, że za niecały miesiąc ruszam/my na Historycznie zacną enduro trasę… przedstawiam opcje na to, żeby pakując się zająć mało miejsca w swoim adventure bagażu… :)

Można zabrać ze sobą namiot,  ale co nam daje namiot? Osłonę od deszczu, izolacje i intymność :) I nic więcej… Tak naprawdę śpiąc pod gołym niebem potrzebujemy tylko izolacji od warunków atmosferycznych, czyli deszczu i wiatru… A czy potrzebujemy izolacji i intymności to już jest kwestia własnego wyboru kosztem kilku małych kubików :)

Można z namiotem i jest gut…

enduro namiot

Ale można i tak jak poniżej na zdjęciu, co jest super, extra, light, bomba, natura, fantastic :)

Mamy izolacje od deszczu i od wiatru, plus mamy ognisko pod dachem czego już w namiocie się nie uświadczy :) Czyli kolejny +

enduro tarp basha

W czym tkwi sekret naszego minimalizmu? A w Bivi Bag i Basha:) W kombinacjach razem, osobno albo na przemian w zależnoci od panujących warunów.

Lekkie, małe i robi robotę… więc co nam jest więcej potrzebne do spokojnego spędzenia nawet najcięższych nocy w naszym klimacie? A no nic więcej!!!

enduro tarp basha zassane z Advrider.com

Przykładowe rozrysowane opcje rozbicia sobie zadaszenia jest na poniższym obrazku. Do wyboru do koloru i co kto lubi :) Doktorat można co opcji zrobić zapewne :)

66-Shelters-and-Tents-That-Can-be-Made-from-Tarps

Ja, że jestem wyznawcą fanatycznym reguły KISS to mam jeszcze ze sobą dwie szpilki i dwa ekspandery (gumy z hakami do mocowania bagażu). To mi przyspiesza rozbicie schornienia do niezbędnego minimum nawet jak mam zgrabiałe od zimna ręce.

us-poncho-shelters

A więc co przekonałem? Jak coś to zapraszam na wypad z nami by zobaczyć różnice i przekonać się, że tak też można się porządnie wyspać :P

(Visited 433 times, 1 visits today)
empty enduro spaces
klamka sprzęgła

1 komentarz

Napisz komentarz