Tyre Update – ROCKRIDER warrior | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Pamiętacie moje rozważania na temat dobrych opon na adventure ale bez paniki w błocie jakie mi dostarczał Mitas E-09? No to mam już rozwiązanie chyba idealne.

Po pierwsze znalazłem opony Dunlop D908RR i Golden Tyre 723 ale okazało się że ceny ich są z kosmosu.

Pojechałem na następny wyjazd i znowu atrakcje Mitasa E-09 mi dały o sobie przypomnieć i tu przyszedł z pomocą Kuba mówiąc bież Mitas C21 i C02. Nie schodzą szybko i dobrze gryzą glebę… Kupiłem więc je ale przez przypadek przyszła za mała opona z tyłu co mi dało do myślenia i dalszych rozważań nad tak ważną sprawą. Swoje 3 grosze dodał Abba żeby brać Motoz Tractinator Enduro ale okazało się że nie ma rozmiaru 140/80-18 w PL.

Znowu dupa. Był plan zamienić tą tylną oponę na Mitas EF07 który ma lepszy bieżnik i ma rozmiar ale że jest to opona typowo enduro to pewnie przy sexy ciężarze KTM 640 ADV zejdzie w oczach a tego byśmy nie chcieli… :)

No i nagle zupełnie przez przypadek jeszcze raz przejrzałem katalog Mitasa i doznałem objawienia Mitas MC-23 ROCKRIDER!!!!!

Mitas MC23

Ma dobry bieżnik na pierwszy rzut oka. Ma rozmiary jakie mi są potrzebne do mojego Adventura i na dodatek są zrobione tak by nie znikać na ROAD czytaj drodze…

Mitas tabela

Alleluja Alleluja Alleeluja…. :)

Zobaczymy jak się sprawdzą na Ukraińskim Enduro z MACplanety into the Wild… Lepszego testu mieć nie mogą…

(Visited 389 times, 1 visits today)
Categories
gumki_wild

1 komentarz

Napisz komentarz