MotoCarrier

Sprzęt do przewożenia motocykla produkowany jest w Rumi i był wzorowany na US&Amańskim ultimatemxhauler.

Jak to w Polsce bywa jesteśmy tanią siła roboczą prawie tak jak w Chinach tyle tylko że z kilkoma małymi różnicami. Nie pracujemy z miskę ryżu, jakość Q jest o niebo lepsza i nie kopiujemy bezmyślnie.

Podczas pierwszych prób wykonania polskiej wersji okazało się że oryginał trzeba troche poprawić żeby było bezpieczniej i stabilniej… :)

Druga sprawa to informacja dla tych co mi teraz nie uwierzą i planują kupić oryginał. Jeśli sie nie ma samochodu sprowadzonego z USA z tzw hitch recever 2″ (51 mm) minimum clasy III to nie dość że może nie wytrzymać mocowanie to jeszcze nasze profile 50mm są mniejsze niż ich 2″ (51mm). Nie to żebym się czepiał ale robi się z tej małej imperialnej różnicy dość duży problem.

Motocarrier oferuje i zapewnia cały komplet do przewozu motocykla dostosowany do polskich warunków oraz o większej stabilności i bez żadnego zbędnego w tym wypadku headache :)

Zapomniał bym dodać o jeszcze jednej sprawie. W komplecie jest dodana tablica rejestracyjna z oświetleniem tak żeby Policja nie miała żadnego ale…

Co do tzw sztandarowego FAQ:

1. Czy się to nie urwie?

Nie nie urwie się, Koledzy wożą motocykle na dystansach ogólno europejskich i nie mają żadnych problemów. (patrz poniżej offroad test)

2. Czy Policja nie zatrzyma nas za wystający za samochodem motocykl?

Nawet jeśli zatrzyma to nic nie zrobi ponieważ całość nie wystaje poza obrys samochodu (lusterka) oraz nie jest wysunięte dalej niż 1,5m z tyłu samochodu. Dodatkowo tablica ze światłami jest na zewnątrz więc nie ma powodów się czepiać.

3. Czy moja żona/mąż, teść/teściowa, kochanka/kochanek mogą mi pomóc załad