ENDURO BUSH TAXI

Poruszam tutaj temat odwiecznego problemu z przewożeniem moto. Do problemu tego dochodzi wtedy  gdy sama jazda na moto nie nie jest już sensem samym w sobie i szkoda mh na dojazdy na trenirofki :)

Jeśli już wejdziemy w ten świat to zaczynają się małe schody ponieważ można przewozić to moto na wiele sposobów ale każdy z nich ma swoje wady i zalety.

PRZYCZEPA

Najpopularniejsza w naszym east block kraju jest przyczepa ponieważ większość z nas posiada samochody osobowe i montaż haka nie stanowi większego problemu.

wagon_przyczepa

No ale co jeśli nie ma gdzie trzymać tej przyczepy?

BUS

Cześć riderów z serii PRO wybiera rożnego rodzaju busy ponieważ można moto zapakować do środka co zdecydowanie jest najbardziej wygodne i bezpieczne ale niesie za sobą posiadanie już nie miejsca na przyczepę ale całego busa….:)

wagon_bus

PICKUP

Można zakupić sobie Pickupa i mieć tzw Head&Shoulders czyli samochód „rodzinny”,”offroad zabawkę” i pakę do przewożenia na niej moto…

wagon_truck

Ale ten sposób przewozu motocykla wyklucza normalne spakowanie się na trening lub wyjazd na zawody z powodu braku miejsca ładunkowego. Z doświadczenia już wiem ze tylna kanapa nie jest najlepszym do tego rozwiązaniem nawet jeśli się ją złoży.

Wiec co zrobić? Dla tych co trochę Abla Inglesi sprawa się zaczyna krystalizować bardzo szybko ponieważ w US&A mają wszystko prosto podane pod nos tylko kupować i korzystać.

MOTOCARRIER

I tu dochodzimy do czwartego sposobu przewożenia moto w którym jednym minusem jest to ze moto jest wystawione na widok potencjalnego nowego właściciela który nie do końca chce nabyć motocykl droga kupna:)

wagon_carrier

Rozwiązanie to jest  dość intensywnie przetestowane wożąc moto tu i tam i z powrotem :)

Link do testu Motocarriera…MadeinPoland :)

(Visited 935 times, 1 visits today)