GPS FORETREX PROTECTOR

Jak wykonać najprostrzą w śwecie osłonę na najlepszy w świecie enduro odbiornik GPS Foretrex 301 i 401.

Bierzemy oryginalną gąbke z kierownicy KTM i wycinamy ostrym nożem w kształcie i na głębokość obudowy odbiornika.

Na koniec używając tieraps tudzież trytek albo zipów przyczepiamy gąbkedo kierownicy oraz prowadząc trytke przez teleskopy paska dopinamy samo urządzenie.

Wszystko pasuje i do wszystkiego jest dostęp…

Jeśli potrzebna jest wersja combo znaczy się 2xGPS Redbull Romaniacs backup, to wystarczy zaopatrzyć się w uniwersalną gąbkę na kierownice i dokonać tych samych ruchów nożem co poprzednio z tą róznicą że dwukrotnie :)

W tej wersji sama gąbkę zapinamy do kierownicy tak samo, jak poprzednio trytkami a do zapięcia odbiornika GPS trzeba będzie użyć oryginalnego paska dostarczanego razem z odbiornikiem.

Wariacją drugiego rozwiązania jest zapięcie odbiornika GPS na odwrót tak, żeby monitor patrzył w dół. Dzięki temu jak już naprawdę pójdzie motocykl po bandzie i wszystko pójdzie w drzazgi to wystarczy tylko obrócić odbiornik do górnej pozycji i można jechać dalej. Przy czym odbiornik włączony cały czas będzie zapisywał swoją pozycje!!!

Nie ma sensu trzymać dwóch na gorze w tym samym czasie, ponieważ my nie monitorujemy różnic czytaj błędu pozycji tylko mamy zapisać swój ślad oraz wiedzieć, w jakim miejscu trasy się aktualnie znajdujemy.

Oby dwie wersje przeszły naprawde twarde testy i w oby dwóch wypadkach nic się z urządzeniami nie stało co oznacza, że to działa!!!


(Visited 599 times, 1 visits today)