MiE na III KOCIEWSKI RAID ENDURO | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Z 3miasta pojechala dziarska ekipa… Caly rok sie przygotowywala na to w ciezkich bojach na jednym z forow motocyklowych :P

Pojechal tez Mastior Uncle Pro Expert Hobby Spira i Hobby ZXX.

Co by nie gadac widac ze chlopaki sie staraja i zbieraja czesci na nowe moto albo spare power partsy bo dwa tloki przywiezli Spira numero uno a Zxx numero duo.

Tlok na III KOCIEWSKI RAID ENDURO

Reasumujac impreze:

Z tego co widze i slyszlem to widac ze jak to zwykle bywa wszystkim nie dogodzisz.

Trzeba sie bylo wykazac umiejetnosciami prostej nawigacji oraz techniki jazdy na motocyklu enduro.

Byli tacy co przegrali walke z tym pierwszym a i byli tacy co przegrali walke z drugim.

Byli tacy walczyli o zlote kalesony :P

Osobiscie nigdy tam nie bylem ale widzac jak impreza sie zmienia i jak aktualnie wyglada to chyba warto sie tam odmeldowac.

Na face Uncle S podbudowany osiagnieciem pierwszej poyzji napisal slowo do ludu:

„Wystartowałem w trzecim Rajdzie Kociewskim by popróbować i podpatrzyć jak się bawią chłopacy na poziomie amatorskim. Muszę powiedzieć że poziom trasy wcale nie odbiegał od imprez ogólnopolskich, a nawet w kilku miejscach mocno przewyższał je.Mnóstwo zabawy sprawiło nawigowanie wg. roadbook -a wielkości 4 stron formatu A4. Musiałem ogólną bekę wzbudzać u kibiców bo większość trasy trzymałem ją w zębach – tak była pod ręką i trudna do zgubienia. Czemu to opisuję na stronie szkoły? Ponieważ spotkałem tam bardzo wielu naszych wychowanków i z dumą nadmienię : i to w górnej części tabeli wyników . Drugie miejsce zdobył ZXX , trzecie „kamyk” , świetnie pojechała Ola Trzaskowska, co ciekawe organizatorzy zawodów to także nasi kursanci i wydaje mi się że słynna próba z elementami extreme to trochę nasza zasługa Jestem bardzo dumny z waszych postępów – trzymajcie gaz”

(Visited 5 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz