Rekawice Mechanix – „górnik na przodku” czyli Review and Test | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Obserwując sobie różne tematy związane z Survialem i nie tylko widze że najwiekszą furrore robia sprawy nazywane z angielska „Review and Test” Sprawa wygląda tak że ktoś coś kupuje i najpierw robi test wyciągnięcia z pudełka a potem rozpisuje się nad walorami użytkowymi bez tak „naprawdę” zgłebienia tematu :) no nic wazne że internet przyjmie i polubi… :)

Mechanix test

Dzis MiE wejdzie w ten sam trendy temat tyle że zrobimy to z czystym sumieniem.

Mechanix test

Rekawice wyglądają pancernie ale to jest tylko pierwsze wrażenie. Na 1000% możemy powiedzieć że po przetestowaniu ponad 1000 par rękawic firmy MECHANIX można je z polecić do każdego rodzaju lub typu prac, zabaw i aktywnosci.

Bez kozery powiem że są wykorzystywane do najcięższych rodzajów prac, powiedzmy obrazowo do takich jakie wykonuje „górnik na przodku”…

Pasuja jak druga skóra, chronią jak pancerz, nie przeszkadzają nie spadają, nie trzeba ściagać żeby zrobić w nich coś precyzyjnego itd…

Ja mam zawsze jedną pare przy sobie na pace albo w plecaku i wykorzystuje do kazdego rodzaju prac jakie mi staną na drodze.

Zxx nawet w nich na moto śmiga bo idealnie czuć sprzegło, chronia przed odciskami a w razie upadku zdecydowanie ochronią dloń przed skaleczeniem lub silnym uderzeniem.

To są chyba jednyne rekawice które nie przeszkadzają w pracy a dają prawdziwe uczycie i peność że ręka jest chroniona w komfortowy spopsób.

Jedyny minus to cena na polskim rynku ale czego sie nie robi dla siebie w dobie SAFETY FIRST :)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz