Kiera jak sie patrzy Fasst Flexx czyli Swen i dużo akcji a mało jazdy | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Swen jak to Swen.. wciąż szuka swojego mijesca ta tej Enduro ziemi :)

Jakis czas temu doszedł do wniosku że zajmie sie importem z za oceanu sprzetów strikto przeznaczonych do jego niebieskiej zabawki.

Genralnie to nikt nie wie czemu ale z drugiej strony nikt nie wybija go z przekanania że kombinuje jak koń pod góre :P

Wiec zamowił wypasioną kierwonice Flexx ustawioną specjlnie pod niego.

Troche dużo czasu to zajeło zniem sie pojawiła na chacie, ale nie ma tego złego bo wkońcu jest.

Flexx bar

Nowa, czarna i dobrze będzie wyglądać z Yamahą odstawioną na ścianie.

Wczoraj z Zxxem zrobili unpacking (niestety nie powstał film bo co tu dużo gadać – choć to nie PRowo poprawne). Nie wiadomo kto będzie ją testował, bo do KTMa nie pasuje i na dodatek ma bardzo osobiste ustawienia klamek itp…

Sprawa jest prosta. Swen dziadkersuje więc sprzet musi poczekać na mnie. Moje dziadkersowanie jest mniejsze w skali wiec pośmigam i powiem że wywalił kase w błoto :P Ale najpiserw oczywiście musze pośmigać… :)

Flexx bar

Nawet na advrider.com o niej piszą.

I nawet Shane Watts ten od super szkoleniowych filmow też z nią śmiga…

Co do tematu to kierownica Flexx jak zapewnia producent ma za zadanie absorbować wstrząsy i wibracje, które są przenoszone do ciała. Ma to pozwolić na dłuższą jazde, w szybszym tempie i z większą kontrolą. 

Czy to działa? Czy nie jest to jak rąbek od spudnicy baletnicy? hmmm

Myśle ze to jest tak samo jak z systemem hydracyjnym USWE. Nikt nie zaprzeczy że to jest super pomysł i bardzo efektywnie działa. Jest tylko jedno pytanie… Ile osób w polsce jeździ Hard Enduro na takim poziomie że te sekundy zaoszczędzone na drganiach kiery czy wzięciu ustnika do paszczy zaważa na wyniku końcowym wyścigu który odbywa się na dystansie np 100km?

(Visited 25 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz