Bo nic tak nie kształtuje charakteru jak… | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Plan jak zwykle był prosty do bólu. Położyć wszystkich w domu spać i w drogę żeby nie było…

Kierunek obrany na szybko czyli bez wielkiego celu. Chodziło tylko o to, żeby się wyrwać z chaty, pospacerować kilka kilometrów z plecakiem w celu rozruszania kości, ponawigować na szagę tak, żeby potem wrócić do punku wyjścia, rozpalić ogień inaczej niż zapałkami ze wszystkimi możliwymi dodatkami, z tym co się akurat nawinie pod rękę, no i w końcu położyć się i przed snem pooglądać sobie rozgwieżdżone gwiazdy :)

Temperatura nad ranem spadła do -5 jak to zwyczajowo zimą w Szwajcarii Kaszubskiej bywa :)

Plan zrealizowany w 100% co widać po zadowolonym selfie :) – no bo trzeba podążać za trendami…

Po co to robimy? Ano po to żeby potem jak zaistnieje taka potrzeba, móc liczyć w terenie na siebie…space bar, space bar, space bar… a dopiero potem na pomoc.

Przykłady mogę mnożyć a najbliższy sercu, który do każdego dotrze jest wyjazd w delegację samochodem który jak na złość odmawia posłuszeństwa na odludziu. Mamy do dyspozycji garnitur, albo addidaski i zaczynamy czekać, aż ktoś po nas przyjedzie żeby nam pomóc. Na nasze nieszczęście spieszyliśmy się i nie zatankowaliśmy samochód na full. Więc tracimy ogrzewanie w samochodzie… No i co dalej?

Może się wydarzyć taka sytuacja? Przy pomocy kilku przećwiczonych umiejętności, albo będziemy szybko mogli sprowadzić pomoc albo czekanie na pomoc zamieni się w największy koszmar naszego życia :)

(Visited 238 times, 1 visits today)
Categories

Brak komentarzy

Napisz komentarz