KING OF THE HILL – THE NEW RACE FORMAT | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Jeszcze gorące wieści z ostatniej chwili odnośnie do formatu samych zawodów King of The Hill 2015.

3 w 1, czyli ULTIMATE HARD ENDURO

Jeśli ociągasz się na swoich treningach, to czas się wsiąść za siebie, bo w tym roku pojawi się King of the Hill w zupełnie nowym, innowacyjnym i wyzywaniowym formacie wyścigu! Dla przygotowań na King of the Hill 2015 trzeba będzie powtórzyć swoje umiejętności jazdy SuperEnduro, Hard Enduro oraz extremalnych sekcji. I (na szczęście lub niestety) to nie jest żart!

Po raz pierwszy Hard Enduro Klub Arad zabiera zawody Hard Enduro na zupełnie inny poziom, łącząc trzy wyścigi w jednym!!

Wade Young - 2014 King of the Hill Champ [1280x768] Jan Sommer

FairMetall Racing, Holger Dettmann, jako Prolog Menager.

KOTH2015 rozpocznie się od prologu w formacie SuperEnduro w mieście Arad. Najlepsi zawodnicy z klas PRO i HOBBY zmierzą się na końcu w wielkim finale. Wielką niespodzianką prologu w tym roku będzie obecność Holger Dettmanna. Holger organizator Vellahn Endurocross i Międzynarodowego projektu toru FIM SuperEnduro Mistrzostwach Świata GP Niemiec podpisze się pod organizacją prologu na KOTH2015.

Klasyczny format wyścigu dnia drugiego.

Jak zwykle podczas wyścigu Hard Enduro, zawodnicy będą mieli do pokonania 80 km w trudnym terenie „doprawione” szaleńczymi podjazdami, korytami rzek, skałami, błotem i mnóstwem zabawy! Trasa oznakowana taśmami z 12 check pointami. Dla własnego bezpieczeństwa dozwolony jest używanie odbiornika GPS.

King of the Hill 2015 Extreme section [1280x768]  Denis Gunther

3h dla PRO i 2h dla zawodników klasy HOBBY

Nowym wyzwaniem w King of the Hill 2015 będzie ostatni dzień wyścigów. Na Dzień 3 organizatorzy przygotowali krótki tor w lesie o obiegu zamkniętym, ale naszpikowany szaleńczo trudnymi przeszkodami!

Zarejestruj się już teraz: www.heca.ro

Zarejestrowali się już tacy czarodzieje jak  Wade Young, Blake Gutzeit, Lars Enockl, Kornel Nemeth, David Cyprian i Agnieszka Smolińska znana też jako AGA AGA :)

Photo: Denis Gunther – Enduro.de, Jan Sommer – photo-js.com

(Visited 555 times, 1 visits today)

Brak komentarzy

Napisz komentarz