KING of The Hill Hard Enduro & Lars Enockl | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

A więc tak. AGA AGA znaczy się Agnieszka Smolińska wybiera się na KOTH więc postanowiliśmy że przy okazji jej patronatu medialnego zajmiemy się też samymi zawodami. 

Oto pierwsza oficjalna notka od organizatora…

Chcielibyśmy ogłosić, że Lars Enockl będzie się ścigać w tegorocznym King of The Hill Hard Enduro.

Lars Enöckl będzie walczyć o koronę King of the Hill Dysk Enduro 2015

Jeździec z fabrycznego teamu KTMa – Lars Enöckl jest gotowy, aby wejść do walki o koronę King of the Hill Hard Enduro.

„Słyszałem wiele o wyścigu w ostatnich latach, tak naprawdę chcę się tam znaleźć. To nie jest tak daleko wiec, jest to dobra okazja, by sobie pojeździć w naprawdę miłej okolicy!„

Rok 2014 był dla Larsa wypełniony startami, Red Bull Romaniacs, Roof of Africa, Hells Gate, ale najważniejszym było ukończenie Erzberg Rodeo.

„Miałem kilka naprawdę dobrych wyścigów i wielkie chwile w zeszłym roku. Najlepszym momentem był na pewno ukończenie Erzberg Rodeo.”

Pytając o format nowego wyścigu, austriacki kierowca mówi:

„Jest to naprawdę interesujące. Każdy dzień wymaga innych umiejętności jazdy, tak więc jest to dobre połączenie w jedno. To także jest klucz do treningu, trzeba mieć dobrą kombinację wszystkiego!”

Marzec 27-29, King of the Hill dysku Enduro 2015 zacznie z nowym formatem wyścigu, niespotkanym jeszcze dotąd na świecie.

W dniu 27 marca w mieście Arad będziemy mieli PROLOG, ręcznie wykonany specjalny tor z wieloma spektakularnymi przeszkodami.

W dniu drugim wyścigu HECA przygotowała dla Ciebie długą 80 km trasę, która będzie obejmowała wszystkie najlepsze przeszkody terenowe z dwóch poprzednich edycji KOTH.

Ostatni dzień to 2h jazdy dla Klasy Hobby i 3h jazdy dla PRO, po jednym z zamkniętym kółku w lesie obejmującym tylko sekcje extreme.

Ciekawe komu zostaną wyciśnięte ostatnie resztki sił przez tę skrajnię ekstremalna trasę?

Wszyscy po prostu nie mogą się doczekać, aby się dowiedzieć na kogo padnie.

KING OF THE HILL HARD ENDURO 2015 TRACK SCOUTING.

Jest jeszcze jedno info dotyczące używania odbiorników GPS podczas trwania zawodów.

Organizator udostępni track (ślad) odpowiedni do klasy, do której się zapisałeś. Dzień przed startem do dnia 1go zawodów odbiornik musi być przekazany do biura organizatora w celu załadowania śladu do urządzenia.
Dla zawodników którzy nie posiadają odbiornika GPS, trasa będzie dobrze oznaczona tasiemkami i kierunkowskazami.

Odbiornik GPS jest tylko w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa, a nie do samego nawigowania po wyznaczonej trasie.
Drugiego dnia zawodów trasa wyznaczone jest zamknięta trasa z przeszkodami w stylu extreme enduro i odbiornik GPS nie będzie już potrzebny do niczego.

(Visited 204 times, 1 visits today)

Brak komentarzy

Napisz komentarz