MIE cool registration plate :) | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Są dwie sprawy związane z tym wpisem. Pierwsza to tak jak to w każdej szanowanej się marce bywa… Trzeba najpierw się z nią indentyfikować w 100%, żeby potem reprezentować ją na zewnątrz :) a druga to, że trzeba jak to już kiedyś tutaj gdzieś padło  „mieć pieniądze i fantazję synku” :).

Oj bolało wiercenie jak fix, ale co zrobić zgodnie z kodeksem enduro, jaki tu obowiązuje, trzeba się było w pełni podporządkować…:).

MIE Registaration Plate (1)

Z takim cackiem to nawet jazda w terenie tak bez celu byle dalej i gdzie GPS poniesie jest cool :)

MIE Registaration Plate (2)

Na nieutwardzonych drogach można się identyfikować w zasadzie tylko z własnym cieniem…

MIE Registaration Plate (3)

za to na drodze nie ma to tamto… bo każdy chce stanąć obok SEXY KATa :P

MIE Registaration Plate (4)

(Visited 201 times, 1 visits today)
Categories
Tool Pack KIT by BOEING INDUSTRY: – plecak Camelbag 2L – multitool Leatherman – klucze , śrubokręty – śrubki i podkładki i nakrętki – taśma 5m – obejma do chłodnicy – zapalniczka – zapasowa spinka do siedzenia – taśma izolacyjna – niezniszczalny i wodoodporny telefon z nawigacja. – trytki krótkie i długie.
Tool Pack Kit Chris Birch: "I'm getting my tool bag prepped for Red Bull Romaniacs. This will be the seventh time I've done the worlds toughest hardenduro rally. I've had to do all sorts of repairs in the Romania mountains, getting wire out of wheels, fixing holes in my engine, replacing the whole electrical system, swapping gear levers, fixing radiator hoses, fixing brakes and drowned bikes. I wonder what this year is going to throw at me? Hopefully with this bag of tricks I can get round any problem."

2 komentarze

Napisz komentarz