Po prostu MULTITOOL… | MADEinENDURO.COM - Long way to become RedBull Romaniacs...

Wracamy do tematu SURVIVAL TOOL PACK KIT. Wideo które traktuje o tym co może zrobić MULTITOOL Signal. 

Chłopaki zrobili video opis narzędzia, które ma w sobie krzesiwo, czyli w skrócie mówiąc z regulaminu RBR ma w sobie „1 lighter” oraz „1 tool set for basic repairing” plus gwizdek niewymieniony w powyższym wymaganiu, ale to nic nie waży a dużo potrafi zmienić… Patrz film Titanic :)

Ja od 15 lat nosze przy sobie i używam wszędzie, bo w końcu nóż to narzędzie pierwszego modelu WAVE tej samej firmy, czyli Leatherman.  Polecamy…

Jakiś czas temu na starej wersji MadeinEnduro napisałem o jednym narzędziu który używam do pracy w pracy Leatherman FREESTYLE.

Minęło już półtora roku więc mogę coś o nim powiedzieć. Nóż jako nóż jest gucio, ale po rozłożeniu go w celu uzyskania kombinerk to jakaś wielka porażka. Dzięki dziwnemu wyprofilowaniu rękojeści nie da się porządnie go chwycić. Poza tym jak już wystąpi MUS to MUS to poprostu aż boli, bo tak się wrzyna w place. Mówie to o ciężkic pracach bo tak do małych to laska – wszystko się na da co ma w sobie kombinerki :)

Co by nie mówić o tych narzędziach i co one tam mają w sobie a czego nie mają to, to tylko osobiste preferencje i nic poza tym. Co nie będziesz miał przy sobie, a nie będziesz umieć odpowiednio użyć to na nic Ci się zda. Nasze Warsztaty ENDURO + SURV + NAV właśnie o tym traktują :)

A jak ktoś chce mieć do tego do noszenia na co dzień jakiś  wypasiony customowy futerał to odsyłamy do jakości 10, czyli wicekleather.

Zaczynamy tutaj popadać w paranoje promowania ale jak coś jest dobre MADEinPOLAND to czemu nie. Nic nikogo to nie kosztuje a nakręcamy polską gospodarkę…

Ps. Jak by ktoś chciał położyć jakieś rury kanlizacyjne to …. :P

(Visited 229 times, 1 visits today)
After_Ahock_Cody_Webb
Kurtka ENDURO jacket tool pack (1)

Brak komentarzy

Napisz komentarz